Слідкуйте за останніми новинами "БарабанЗА"!

 

Кінопоказ музичного фільму "Mantra"

у м. Запоріжжя

16 липня 2019 г.

Фільм "Мантра - Звучання тиші" від режисера Georgia Wyss - це повнометражна документальна картина, яка розповідає про музичному і соціальний феномен мантр і медитації. Покази фільму з приголомшливим успіхом проходять в самих різних куточках планети: Іспанія, США, Австралія, Україна, Нова Зеландія, Словаччина, Канада, Німеччина, Австрія, Чехія, Росія, Нідерланди, Великобританія, Білорусь та ін.
У ЗАПОРІЖЖІ вперше показ фільму відбудеться 16 ЛИПНЯ о 18:00 в малому залі центрального міського Кінотеатру імені А.П. Довженка!
Приходьте і дізнайтеся історії реальних людей, які змогли досягти зцілення і тотального внутрішнього умиротворення завдяки співу мантр. Це фільм про духовність, не про релігію; це розповідь про те, як люди за допомогою мантросіву відкривають справжніх себе, наближаються до своєї душі, і приходять до гармонії і прийняттю як самих себе, так і всього навколишнього світу.
У фільмі беруть участь такі всесвітньо відомі виконавці мантропенія і музиканти, як Deva Premal & Miten with Manose, Krishna Das, Snatam Kaur, Jai Uttal, MC Yogi, Dave Stringer, Lama Gyurme & Jean-Philippe Rykiel, C.C. White, Mirabai Ceiba, Gaura Vani, Nina Rao, Charlie Braun і багато інших.
Таким чином, фільм розповідає як про тих, чиє життя змінилося завдяки співу мантр, так і про становлення самих музикантів, чия творчість настільки благодатно вплинула на мільйони людей в цілому світі.

16 ЛИПНЯ, 18:00, Кінотеатр ім. Довженка!
Вартість квитків: 100 грн. (Про запуск продажів ми повідомимо найближчим часом)


Більш детальна інформація у Facebook: https://www.facebook.com/events/201273530811736/

 

Денис Васильєв (директора Музей історії музичних інструментів "БарабанЗА"):
+380 95 839 2388, +380 50 567 9338, denys.barabanza@gmail.com
Приходьте дивитися, знайомитися, обговорювати!
До зустрічі!

ЛЕКЦІЯ-КОНЦЕРТ "ІСТОРІЯ ЕТНІЧНИХ БАРАБАНІВ У М. ЧЕРНІГІВ"

1 травня 2019 г.

Запрошуємо Вас на інтерактивну лекцію-концерт від "БарабанЗА", що відбудеться у м. Чернігів 1 травня!

Під час лекції Ви не тільки дізнаєтесь цікавого історічного матеріалу, але й почуєте декілька композицій на різних барабанах у виконанні гурту "БарабанЗА" (м.Запоріжжя).

Лекцію проводить директор Музею історії музичних інструментів "БарабанЗА" Денис Васильєв - музикант, етномузиколог.

Місце проведення: м. Чернігів, Художній музей Галагана
Час: 17.00 - 18.30
Вартість: 50грн.

НОВА ПОШТА МАРАФОН У М.ЗАПОРІЖЖЯ

27 квітня 2019 г.

Друзі! Запрошуємо Вас прийняти участь у марафоні 27 квітня 2019р. БарабанЗА - підтримає учасників своїми ритмами і триматиме марафон разом з Вами!

БАРАБАНЗА НА ФЕСТИВАЛІ JAZZY!

28 квітня 2019 г.

Гурт "БарабанЗА" існує з 2011 року і виконує різноманітний етномузичний матеріал країн Африки та Середземномор’я.

Як відомо, джаз виник як поєднання декількох музичних культур, основною з яких була африканська. Складні африканські ритми, що супроводжувалися запальними танцями з тупотінням ногами та плесканням в долоні, поклали основу джазу на початку минулого століття.

На цьогорічному фестивалі Zaporizhzhia Jazzy “БарабанЗА” вперше представить поціновувачам джазу свою нову програму “Neo Maksum”, в рамках якої будуть виконані композиції на основі багатовікової африканської поліритмії та східних ритмічних візерунків.

Фестиваль за підтримки ГО "Запоріжжя. Платформа спільних дій" відбудеться 27-28 квітня
Організатор - Департамент культури і туризму Запорізької міської ради 
Генеральний партнер - ПАТ "ЗАПОРОЖСТАЛЬ"
Вхід вільний
Офіційний сайт: http://jazzy.city/

ЗУСТРІЧ З ESTAS TONNE У М.ЗАПОРІЖЖЯ!

25 квітня 2019 г.

Друзі!
Багатьом шанувальникам таланту всесвітньо відомого гітариста Estas Tonne відомо, що 24 квітня музикант відвідає з концертом м. Запоріжжя (філармонія ім.Глінки).
Але це ще не все! 25 квітня Estas Tonne погодився на зустріч, під час якої зможе відповісти на цікаві питання від гостей!
Якщо Ви граєте на гітарі або інших музичних інструментах, є шанувальниками та поцінувачами таланту Estas Tonne, Ви можете приєднатися до цієї унікальної зустрічі у Запоріжжі. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/YYoSMmFzjW1xy12w7
Реєстрація обов'язкова: кількість місць обмежена. Перевага надаватиметься тим заявникам, хто займається музикою або навчається грі на музичних інструментах. Вітаються цікаві питання.

Для участі ЗМІ - реєстрація за посиланням: https://forms.gle/XRaYXZuiqhm1a3598

Додаткова інформація:
+380505679338 (або в повідомлення Natalia Vasylieva)
+380958392388 (або в повідомлення Денис Васильев)

©2019 ГО "Центр розвитку бізнес-технологій та культури"

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now