top of page

Про проект

Проект "Sound Art Space" задумано як засіб посприяти зсуву у сприйнятті музичних інструментів та показати можливості розвитку акустичного мистецтва в Україні через плідну роботу з сучасними майстрами музичних інструментів та митцями, які мають досвід створення арт-інсталяцій.

Саме для створення таких сприятливих умов та можливостей проектом передбачалось організувати тижневу арт-резиденцію (24 серпня - 1 вересня 2019р.), під час якої 13 відібраних за конкурсом учасників змогли б поглибити свої знання з органології музичних інструментів, розширити поняття та напрацювати навички дизайн-мислення, спробувати створювати арт-інсталяцій на перетині мистецтв індивідуально і в колаборації. Головною нашею задачею було забезпечити  учасникам можливість експериментувати, створюючі незвичайні музичні інструменти та акустичні арт-інсталяції під кураторством відомого винахідника музичних інструментів Павла Романчука (м. Вроцлав, Польща).

В результаті проекту було створено понад 30 музичних інструментів і арт-інсталяцій, які по завершенні проекту стали експериментальною частиною фондів Музею історії музичних інструментів "БарабанЗА" і нині доступні для широкого загалу під час інтерактивних музичних лекцій музею.

Щоб завантажити підсумковий проектний дайджест,

натисніть на зображення

final project digest of art residency
bottom of page