top of page

Експерти резиденції

Павел Романчук

(м. Вроцлав, Польща)

музикант, композитор, засновник та керівник проекту Małe Instrumenty - Samoróbka, який створив для задоволення власних художніх потреб. Майстер, розробник та винахідник музичних інструментів. З 2006 р. займається дослідженням джерел видобування незвичного звучання. Пише музику для кінострічок та театральних постанов. Створює музичні інструменти, звукові конструкції та інсталяції. Автор декількох книг по виготовленню музичних інструментів. Тренер, викладач воркшопів, лекцій, дотичних до звуку та експериментів з ним. Учасник числених виставок та фестивалів.

Kushlyk.jpg
Romanczuk6.jpg

Любомир Кушлик

(м. Львів, Україна)

Органолог, музикознавець, фольклорист, педагог, член національної спілки композиторів України, член Міжнародної Ради традиційної музики при ЮНЕСКО, етномузиколог. Закінчив Львівську консерваторію (1971; викл. В. Флис), де й працював від 1973 (нині музична академія): завідуючий кабінету народної творчості (згодом проблемна науково-дослідницька лабораторія музичної етнології). Автор низки публікацій з музикознавства, фольклористики, етноінструментознавства. Зібрав ко­лекцію автентичних українських народних музичних інструментів (понад 700екз.). Учасник числених радіо-, телепередач, українських та міжнародних етнічних фестивалів.

Ярослав Белінський

(м. Київ, Україна)

Дизайнер-активіст, спеціаліст з брендингу та візуальних комунікацій. Засновник та голова Асоціації Design for Ukraine. Власник та арт-директор дизайн-бюро SuperGraphica. Співзасновник ГО «Конгрес Активістів Культури». Майстер-фасилітатор програми Active Citizens від British Council. Ментор та викладач курсу Creative Management Camp (Київ). Закінчив Національну академію мистецтва та архітектури (відділення графічного дизайну). Займається дослідженням візуальної культури та впливом дизайну на розвиток культури, економіку та креативні індустрії.

Belinski2.jpg
Nikituk.jpg

Олександр Никитюк

(м. Вінниця, Україна)

    Художник-митець, керівник і учасник численних арт-програм по створенню арт-об’єктів та інсталяцій на перетині мистецтв.

    Організатор художнього творчого процесу шляхом впровадження мистецьких фестивалів, симпозіумів, творчих акцій, пленерів та виставок ( Міжнародний зимовий Фестиваль ленд-арту «Міфогенез» (2006-2019 рр.), Всеукраїнський конкурс у сфері сучасного візуального мистецтва ім. Н. Альтмана (2012-2018 рр.), щорічні проекти cтінопису «Інтервенція» (2011-2016 рр.) та «VINARTCITY» (2015-2019 рр.), мистецький проект «RE:Візія»(2012 – 2019 рр., Вінниця).

    Автор статей опублікованих в мистецьких виданнях «Галерея», «Образотворче мистецтво», «АРТ-ЮКРЕЙН» та «Українське мистецтво».

    Як художник працює у жанрах : станковий живопис, графіка, колаж, інсталяція, мистецтво довкілля, перформанс. 

    Активно впроваджує, як групові так і персональні творчі експозиційні проекти.

bottom of page