©2019 ГО "Центр розвитку бізнес-технологій та культури"

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

"БарабанЗА" має декілька напрямків діяльності, серед яких основними є школа гри на етнічних музичних інструментах, музей історії музичних інструментів та концертно-виконавча діяльність етно-музичного гурту "БарабанЗА".

ШКОЛА

Уроки гри на етнічних музичних інструментах

Наразі відкрите навчання за наступними інструментами:

  • Дарбука

  • Джембе

  • Рамкові барабани

  • Дримба

  • Запорозькі тулумбаси

  • Флейти

Якщо Вас дуже цікавить участь в навчальних заняттях школи - не зволікайте - напишіть нам (кнопка нижче) або зателефонуйте. Ми Вам розкажемо в який час найближчі заняття Вашого виконавського рівня (новачок, продвинутий, майстер). Приєднуйтесь до нашої школи!

МУЗЕЙ

Екскурсії та інтерактивні лекції

Музей історії музичних інструментів "БарабанЗА" працює в режимі виїзного мобільного музею. Ми залюбки приїжджаємо у школи на запрошення керівників для організації та проведення цікавих музичних занять, інтерактивних екскурсій про українські народні інструменти. Ми привозимо найцікавіші експонати нашої музейної колекції з собою, демонструємо гру та навіть даємо пограти на деяких з інструментів. 
Наразі ми готуємо стаціонарну реекспозицію народних музичних інструментів, про яку повідомимо згодом.

ГУРТ "БАРАБАНЗА"

Концертна діяльність

Етно-музичний колектив "БарабанЗА" фокусується на барабанному виконавському мистецтві з використанням різноманітних світових барабанів та перкусії. В рамках концертної діяльності "БарабанЗА" діють 5 виконавських складів зі спеціалізацією на одному з наступних інструментів: джембе, дарбука, тулумбаси, рамкові барабани, дримба. Наш колектив дуже любить подорожувати, ми їздимо для участі у фестивалях по всій країні. Тож, якщо бажаєте бадьорих запалювальних ритмів у живому виконанні - запрошуйте до співпраці!

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now